hu
Időpont igénylés Szobafoglalás 0
HU DE

Karrier

Fogszabályozó szakorvos

WK-2023/12

Általános információk

Fogszabályozó Szakorvos Wanted!

Csatlakozz hozzánk, és legyél részese egy olyan csapatnak, ahol a mosoly nemcsak a pácienseink arcán ragyog!

Feladatok

Fogszabályozó Szakorvosként te is része lehetsz ennek a lenyűgöző csapatnak! Keresünk egy elkötelezett, barátságos és szakmailag kiváló szakorvost, aki heti 1-2 napra lenne hajlandó csatlakozni hozzánk.

Elvárások

- Megfelelő végzettség és szakmai tapasztalat fogszabályozás terén.

- Empátia és kiváló kommunikációs készségek.

- Rugalmasság és pozitív hozzáállás.

Előnyt jelent

- Szakmai továbbképzéseken való részvétel,

- Azonnali kezdés.

Amit kínálunk

17 éve büszkélkedhetünk kimagasló minőségű fogászati ellátással Sopronban. Magánklinikánk elkötelezett a páciensek kényelme és elégedettsége mellett.

Hogyan jelentkezhetsz?

Ha úgy érzed, hogy a fenti leírás rád illik, és szeretnél csatlakozni egy dinamikus, profi csapathoz, kérjük, küld el a CV-det és egy rövid motivációs levelet a mate.marta@wabi.hu címre.

Ne hagyd ki ezt a fantasztikus lehetőséget, ahol a szakmai fejlődés és az elégedett páciensek a mindennapok részét képezik!

Nem találja a megfelelő állást?

Töltsd fel fényképes önéletrajzod adatbázisunkba, hogy azonnal értesíthessünk, ha rendelkezésre áll egy számodra megfelelő pozíció.

Pályázat