hu
Időpont igénylés Szobafoglalás 0
HU DE

Karrier

Recepciós (Szépségszalon)

W2023/002

Általános információk

Hivatkozási szám: W2023/002
Munkavégzés helyszíne: Wabi Szépség Centrum, H-9400 Sopron, Bécsi út 4521/3
Foglalkoztatás jogviszonya: Munka törvénykönyve szerint, alkalmazotti jogviszony

Feladatok

- a szépségszalonunkba illetve a szállodánkba beérkező vendégek üdvözlése, fogadása, eligazítása

- időpontfoglalások kezelése

- a munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása

- a szépségszalon dolgozóinak munkaszervezése

- reklamációkezelés

Elvárások

jó németnyelv tudás

önálló és csoportos munkavégzés

felhasználói szintű számítógépes ismeretek

jó szervező készség

pontosság, precizitás, elhivatottság

ügyfélorientált szemlélet

Előnyt jelent

szálloda vagy szépségszalon recepcióján szerzett tapasztalat

angolnyelv tudás

referencia levél

Amit kínálunk

stabil vendégkör, biztos munkahely

jó csapatszellem, sok éves tapasztalattal rendelkező gárda

az aktuális piaci trendeknek megfelelő modern munkakörnyezet

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el fényképes önéletrajzod weboldalunkon keresztül vagy pedig emailben.
Weboldalon keresztül: http://wabi.hu/allas/urlap webcímen.
Emailen: jobs@wabi.hu

További információ: + 36 30 2869576

Nem találja a megfelelő állást?

Töltsd fel fényképes önéletrajzod adatbázisunkba, hogy azonnal értesíthessünk, ha rendelkezésre áll egy számodra megfelelő pozíció.

Pályázat