hu
Időpont igénylés Szobafoglalás 0
HU DE

Karrier

Kommunikációs asszisztens

W2024/001

Általános információk

A Wabi Klinika munkatársat keres azonnali kezdéssel!

Feladatok

- páciensekkel való teljes körű kommunikáció telefonon, e-mailben és személyesen.
- páciensek fogadása, koordinálása
- szervezési és adminisztrációs feladatok
- orvos és asszisztens kollégáink munkájának teljes körű támogatása
- kapcsolattartás a páciensekkel

Elvárások

- minimum középfokú végzettség

- magas szintű, tárgyalóképes német nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt), -

- előnyt jelent további idegen nyelvismeret (angol)

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- jó kommunikációs készség

- empátia, ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés

- megbízható, rugalmas, nyitott, precíz személyiség

- igényes megjelenés

- lojalitás

Előnyt jelent

- további idegen nyelv ismeret

- egészségügyben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

- igényes munkakörnyezet
- fiatal, vidám csapat
- változatos és érdekes feladatok
- stabil jövedelem
- hosszú távú, biztonságos munkahely

Hogyan jelentkezhetsz?

Küldd el nekünk önéletrajzod a mate.marta@wabi.hu e-mail címre még ma!

További információ: +36 70 397 7804

Nem találja a megfelelő állást?

Töltsd fel fényképes önéletrajzod adatbázisunkba, hogy azonnal értesíthessünk, ha rendelkezésre áll egy számodra megfelelő pozíció.

Pályázat